وبلاگ - آخرین اخبار
جامبوبگ قیر

جامبوبگ قیر

کیسه های جامبوبگ قیر در پالایشگاه ذخیره می شود. جامبوبگ قیر یک محفظه خود تثبیت کننده ساخته شده از مواد پلاستیکی است که از یک کیسه بیرونی چند لایه (قابل بازیافت) و یک لایه لایه داخلی با کاربرد ویژه تشکیل شده است. لاینر همراه با قیر بدون تغییر خواص کیفی آن ذوب می شود. آخرین نسل از کیسه ها شامل یک ساختار قاب ساده برای تثبیت بیشتر برای قرار دادن جرم بزرگتر است.

فهرست مطالب

انواع کیسه جامبوبگ

برای مشاهده انواع کیسه جامبوبگ به همراه لیست قیمت آنها بر روی لینک کلیک نمایید.

 

خرید کیسه جامبوبگ قیر

بیگ بگ قیر برای حمل حداکثر 1300 کیلوگرم قیر سنگفرش جاده طراحی شده است و در اندازه های مختلف متناسب با نیاز مشتریان است. شکل و حجم آن برای حداکثر استفاده از کانتینرها و کامیون ها بهینه شده است. اگر می خواهید اطلاعات کاملی درباره بیگ بگ چیست؟ یا قیمت بیگ بگ داشته باشید توصیه می کنم مقاله آن را به طور کامل مطالعه بفرمایید.

این بیگ بگ ها را می توان با هر سیستم حمل و نقل رایج (کانتینر، کامیون، ریل) حمل کرد و یک راه حل لجستیکی یک طرفه است. بنابراین، حمل کننده می تواند برای بارهای دیگر در هنگام بازگشت مورد استفاده قرار گیرد. برای خرید بیگ بگ از تولیدی اصفهان بر روی لینک کلیک نمایید.

این کیسه های جامبوبگ دارای محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش است و برای هر منطقه آب و هوایی مناسب است. تا 12 ماه قابل نگهداری است.

خرید کیسه جامبوبگ قیر

جامبوبگ قیر چيست?

کیسه های جامبو بگ قیر دارای دسته های داخلی است که می‌توان آن را با لیفتراک بلند کرد (ظرفیت حداقل 2 تن توصیه شده). پس از پر شدن، کیسه های خود تثبیت کننده با قیر مایع برای خنک شدن (مدت زمان بسته به دمای محیط) در قسمت خنک کننده و ذخیره قرار می گیرند. معمولاً پس از 2-3 روز، کیسه ها به اندازه کافی خنک می شوند تا حمل و نقل شوند. سپس کیسه ها با لیفتراک در ظروف (حداکثر در دو لایه) بارگیری می شوند یا کیسه های جداگانه روی یک کامیون تخت قرار می گیرند.

قیمت کیسه جامبوبگ قیر

به محض ورود به پایانه ذوب، کیسه ها توسط یک لیفتراک تخلیه می شوند و به طور متوسط ​​در ترمینال ذوب ذخیره می شوند. در صورت تقاضا، کیسه ها به ذوب با عملکرد بالا (HPM) منتقل می شوند. قاب به راحتی در چند ثانیه جدا می شود و کیسه توسط جرثقیل یکپارچه در بالای دستگاه ذوب بالا می رود. یک کارگر کیسه بیرونی را در پایین باز می کند و محتویات روی شبکه ذوب HPM می لغزند. قیر ذوب شده در مخزن زیر جمع آوری می شود و از آنجا می توان آن را تا “آخرین مقدار” به تانکرها پمپ کرد.

قیمت کیسه جامبوبگ قیر

مشخصات فنی جامبوبگ قیر

مشخصات فنی کیسه جامبوبگ قیر
ظرفیتتا 1300 کیلوگرم وزن ناخالص
سطح (پر) کیسه جامبوبگ قیرتقریبا 1.2 متر مربع
وزن خالی کیسه جامبوبگ قیرکمتر از 17 کیلوگرم شامل کیسه بیرونی آستر داخلی ساختار قاب
سایزهای موجود (وزن ناخالص) P1.1 (تا 1100 کیلوگرم) P1.2 (تا 1200 کیلوگرم) P1.3 (تا 1300 کیلوگرم)
مواد تشکیل دهنده کیسهمواد پلی پروپیلن (کیسه بیرونی) پلی اتیلن (بوش) آهن (قاب)
نکته:

متریک تن یا “MT” به معنای اندازه گیری بین المللی رایج برای جرم، معادل 2204.6 پوند یا 1.1 تن کوتاه است.

کیسه های جامبو بگ قیر

قیر در جامبو بگ 1MT و سیستم بسته بندی 300 کیلوگرمی بیتوبگ ارائه می شود.
از آنجایی که کشورهای واردکننده قیر قوانین دست و پاگیر را برای صادرکنندگان وضع کرده اند، ورود قیر به صورت بشکه ای نیز ممنوع است. جامبو قیر بهترین گزینه برای صادرات قیر به این کشور است. برای مشاهده مرکز تولید و فروش کیسه جامبوبگ ارزان بر روی لینک کلیک نمایید.

جامبو بگ بسته بندی قیر

اگر بخواهید اطلاعات دقیقی از بسته بندی جامبوبگ قیر داشته باشید باید بدانید که دارای ویژگی های زیر می باشد.

 • کیسه های بزرگ با انعطاف پذیری بالا از پارچه های الیاف پلی پروپیلن ساخته شده اند.
 • و لایه داخل آن از نایلون است
 • تحمل حرارت بالایی دارد و در دمای 160 درجه سانتیگراد ذوب می شود.
 • این کیسه های یک تنی که به راحتی حمل می شوند، 500 تا 2000 کیلوگرم و وزن آن تا 3 متر مکعب می باشد.

بیتوبگ ها و جامبو بگ ها می توانند راه حلی مقرون به صرفه برای جایگزینی بشکه های قیر باشند. کیسه های قیفی می توانند در دو نوع 1000 کیلوگرمی و 300 کیلوگرمی باشند

این کیسه های 300 کیلوگرمی حاوی یک پوشش دو لایه است که لایه اول پاره می شود و لایه دوم در تانکر مقصد (مخزن) می سوزد و ذوب می شود.

فروش جامبو بگ قیر

فروش جامبو بگ قیر

بعد از مرحله فروش گونی جامبوبگ قیر به مرحله حمل و نقل و پر کردن آنها می‌رسیم که برای جابجایی بیگ بگ قیر باید به نکات زیر دقت کنید:

هر کانتینر 6 متری می تواند 18 کیسه جامبو (1 تن) یا 70 بیتوبگ (300 کیلوگرم) را در خود جای دهد، بنابراین بدیهی است که کیسه های 300 کیلوگرمی هزینه های حمل و نقل زمینی و اقیانوسی مقرون به صرفه تری را به همراه دارد.

جامبوبگ قیر اسفالت

سیستم بسته بندی Bitubag که مخفف همان bitumen big bags یا جامبوبگ قیر است یک راه حل جامع لجستیک برای زنجیره‌ی صنعت تامین قیر سرد از نقطه A تا Z است. این به تمام جنبه های تولید کننده قیر، تدارکات، توزیع کننده و مصرف کننده نهایی می پردازد.

سایزهای استاندارد جامبوبگ قیر

ردیفتوضیحاتابعاد
1جامبوبگ مکعبی با ظرفیت 1 تن و دمای کاری 60 درجه90*90*120
2 جامبوبگ مکعبی با ظرفیت 1 تن و دمای کاری 75 درجه100*100*100
3جامبوبگ مکعبی با ظرفیت 1 تن و دمای کاری 95 درجه100*100*120
4جامبوبگ مکعبی با ظرفیت 1 تن و دمای کاری 75 درجه با شف آهنی100*100*100

جامبوبگ قیر اصفهان

عنصر اصلی سیستم بسته بندی جامبوبگ قیر ایران کیسه الوند است که تولید خود را ابتدا در اصفهان و سپس در سراسر کشور گسترش داد.جامبوبگ های قیر تولید شده در الوند کیسه هایی سبک، بادوام و انعطاف پذیر که برای حمل و نقل کانتینری بهینه شده است که تعدادی از مزایای اقتصادی و لجستیکی را برای کل زنجیره تامین فراهم می کند. بسته‌بندی بیتوبگ با ویژگی‌های بی‌نظیر خود می‌تواند سود تولیدکننده را افزایش دهد، هزینه حمل و نقل را کاهش دهد و به بازارهایی دست پیدا کند که تا کنون به صرفه نبوده‌اند.

جامبوبگ قیر خام

علاوه بر ویژگی هایی که در بالا برای بیگ بگ قیر گفته شد با سیستم بسته بندی Bitubag، قیر را می توان تقریباً بدون هزینه ذخیره کرد. سرمایه گذاری های عظیم در پایانه ها و زیرساخت های ذخیره سازی با بشکه تقریبا منسوخ شده است.

 

مزایای استفاده از جامبو بگ قیر

 • انعطاف پذیری کامل برای عملیات قیر
 • وجود قیر در محل برای استفاده در هر زمان که نیاز باشد
 • مستقل از منابع قیر داغ
 • می توان از هر وسیله حمل و نقل معمولی استفاده کرد (کامیون های استاندارد، کانتینرهای 20 فوتی، قطار، کشتی) برای حمل و نقل منطقه ای یا بین المللی
 • ذخیره سازی طولانی مدت تا 12 ماه بدون هیچ گونه مصرف انرژی
 • استقلال از نوسانات فصلی عرضه و/یا تقاضا
 • بازار فروش قیر خود را گسترش دهید
 • ذوب و عرضه به موقع بر اساس تقاضا
 • متعادل کردن نوسانات فصلی
 • صرفه جویی قابل توجه در انرژی، بدون نیاز به گرمایش در طول حمل و نقل و ذخیره سازی
 • صرفه جویی قابل توجهی در هزینه در کل زنجیره تامین در مقایسه با حمل و نقل فله معمولی
 • کاهش اثر محیطی
 • تجهیزات قابل اعتماد و کارآمد (CPU و ذوب‌کننده‌های با کارایی بالا)
 • استقلال و انعطاف بیشتر برای زنجیره تامین شما
 • حمل و نقل آسان و بارگیری آسان تر
 • انبارداری راحت
 • هزینه بسته بندی کمتر (بسته های کم وزن را می توان در کنار هم یا روی هم نگهداری کرد)
 • جابجایی آسان با لیفتراک و جرثقیل و مهمتر از همه استفاده مجدد از آن

جامبوبگ قیر صنعتی

برای حمل و نقل قیر در هر نقطه، به یک سیستم لجستیکی قابل اعتماد و کارآمد نیاز است. با استفاده از کمترین زیرساخت‌های ویژه، کمترین مصرف کل انرژی ممکن، و همچنین ذخیره‌سازی و جابجایی ایمن و آسان. برای این منظور سیستم بسته بندی کیسه قیر ایجاد شد.

این به شما امکان می دهد مستقل از تقاضای فصلی، نوسانات یا مسائل لجستیکی قیر را تولید، بسته بندی، ذخیره، حمل و نقل و بفروشید. برای خرید جامبوبگ از تولید کننده اصلی بیگ بگ صنعتی بر روی لینک کلیک نمایید.

تولید کننده را قادر می سازد تا قیر را در هر زمان، مقرون به صرفه و در هر مقداری که نیاز شما را برآورده کند، ذخیره و استفاده کند.

جامبوبگ قیر صنعتی

جامبوبگ قیر شف

شف جامبوبگ قیر به همان قفسه آهنی که دور کیسه برای حمل و پر کردن راحتتر استفاده می شود گفته می شود. سیستم بسته بندی کیسه قیر برای تامین حجم زیادی قیر مجهز شده است. شف سیستم پردازش قیر و پر کردن ایمن کیسه ها را که در آن مقادیر و کیفیت تحت کنترل دقیق قرار می گیرند را تضمین می کند.

جامبوبگ قیر در تهران

نشانه کیسه قیر با هزینه های اقتصادی تولید، حجم بیشتر و پایداری بالا مشخص می شود. شرکای صنعتی پیشرو این کیسه های استاندارد را با سطح کیفیت بالا و ثابت تولید می کنند. و این جامبوبگ ها را در سراسر ایران و از جمله تهران عرضه می نمایند.

تا این قسمت از بلاگ متوجه شدیم که قیر در شرایط سرد را می توان با کامیون های معمولی یا کانتینرهای دریایی در فواصل هزاران مایلی از قاره ای به قاره دیگر حمل کرد.

قیر در جامبو بگ امن ترین و آسان ترین حمل و نقل از بارگیری تا مقصد است. جامبو بگ باید برای قیر طراحی شود و در صورت خرید بدون در نظر گرفتن اندازه جامبوبگ و تعداد دفعات بارگیری و پر کردن بیش از اندازه باعث پارگی کیسه و فرو ریختن قیر می شود. به طور معمول طراحی قیر در جامبو بگ در قسمت پایین است و اندازه آن بزرگتر از قسمت بالایی است و باید زاویه ای داشته باشد تا پایدار شود.

جامبوبگ قیر در تهران

بهترین تولید کننده کیسه های جامبو بگ قیر

سیستم بسته بندی کیسه ای قیر به طور کلی به کار گرفته شده، اقتصادی ترین و کارآمدترین راه حل برای تامین حجم زیادی از قیر در تمام مناطق است.

رسالت کیسه الوند تولید بیگ بگ قیر با کیفیت بالا به طور کارآمد و در دسترس قرار دادن آن برای هر متقاضی در سراسر جهان با هزینه های معقول است. سیستم یکپارچه بسته بندی کیسه قیر برای لجستیک قیر سرد یک عنصر اصلی است که ما را قادر می سازد این چشم انداز را درک کنیم.

نمونه جامبوبگ قیر

مرکز خرید و فروش جامبوبگ قیر

جامبو بگ قیر تازه یک کیسه چند لایه انعطاف پذیر بزرگ است که برای حمل و نقل مواد فله مانند قیر استفاده می شود. این نوع کیسه های پلی آلکن با بالاترین کیفیت و مقاومت ارزان ترین، راحت ترین و کم هدر رفت ترین بسته بندی قیر می باشد. جامبو بگ را می‌توان با نام‌های دیگری مانند بیتو پلاست، بیتو بگ، پلی مکعب، پلی بگ نامید، اما بیشتر اوقات با نام جامبو بگ شناخته می‌شود. برای آشنایی بیشتر با مزایا، کاربردها و مشخصات این نوع بسته بندی که در بین سایرین محبوب ترین است، این مقاله را دنبال کنید.

جامبوبگ قیر تازه

جامبوبگ قیر نیمه صنعتی

یکی از انواع بسته بندی قیر که بسیار توصیه می شود جامبو بگ است. این کیسه بزرگ برای نگهداری و حمل و نقل قیر نیمه صنعتی فله مناسب است. برخی از مزایایی جامبوبگ قیر نیمه صنعتی که آن را خاص می کند به شرح زیر است:

 1. بسته بندی قیر مقرون به صرفه در مقایسه با بشکه یا پالت
 2. وزن کم
 3. سازگار با محیط زیست است که هیچ ضرری برای اکوسیستم ندارد
 4. ایمنی و سهولت بارگیری
 5. فضای کمی را اشغال می کند
 6. آستر داخلی 100% قابل مصرف و آستر بیرونی قابل بازیافت است
 7. از قیر در برابر رطوبت محافظت می کند
 8. سهولت جابجایی با لیفتراک و جرثقیل
 9. این دارای طراحی منحصر به فرد است که امکان پر کردن و تخلیه سریع قیر را فراهم می کند
 10. فرآیند تخلیه جامبوبگ در مذاب در بندر مقصد – دکانتر کیسه قیر
 11. استفاده از تسمه جامبوبگ مخصوص و با بافت مقاوم

چرا به جای بشکه فولادی از جامبوبگ استفاده می کنیم؟

به طور کلی دلایل زیادی وجود دارد که صادرکنندگان قیر از جامبو بگ به جای بشکه فولادی استفاده می کنند. بر خلاف بشکه، جامبو بگ ها ضایعات قیر را حدود 3 تا 4 درصد کاهش می دهند. تقریباً ضایعات به صفر می رسد. اما دلایل اصلی به شرح زیر است:

 1. دمای آماده سازی جامبو کیسه و پر شدن آن بسیار کمتر از بشکه است، بنابراین می توانیم انرژی حرارتی و آهن مورد استفاده در بشکه ها را ذخیره کنیم.
 2. حمل و نقل جامبو بگ های قیر بسیار راحت تر از بشکه های قیر است.
 3. هنگام تخلیه بشکه لازم است قیر را گرم کنید، اما در جامبو بگ کافی است لایه بیرونی جامبو بگ قیر را پاره کنید و جامبو کیسه قیر را با لایه داخلی در کوره مذاب بیندازید.

حتما بخوانید: جامبوبگ های قیر کیسه های بسته بندی اقتصادی هستند که سالانه محیط زیست را از تولید میلیون ها بشکه نجات می دهد.

چرا به جای بشکه فولادی از جامبو بگ استفاده می کنیم؟

کاربرد جامبو بگ

در تمامی صنایع، محصول باید سالم و بدون آسیب به مقصد برسد. تعداد زیادی از صنایع با توجه به جملات بالا ترجیح می دهند از جامبو بگ استفاده کنند، اما سوال اینجاست که کدام صنایع؟

 • استفاده از جامبوبگ پتروشیمی که تولید کنندگان محصولات پتروشیمی و شیمیایی از آن استفاده می‌کنند. (به عنوان مثال بسته بندی قیر)
 • صنایع ساختمانی (به عنوان مثال بسته بندی سیمان، بسته بندی گرانیت و غیره)
 • صنایع غذایی (مانند بسته بندی شکر، بسته بندی آرد و غیره)
 • صنایع کشاورزی (به عنوان مثال بسته بندی کود و …)

مشخصات جامبوبگ قیر

برای انتخاب بهترین نوع جامبو بگ برای بسته بندی قیر، دانستن برخی مشخصات ضروری است. مشخصات جامبو بگ اینجاست:

نوع جامبوبگابعادارتفاعابعاد جایگاه یا پالت
جامبوبگ قیر 1MT100*100*107 سانتی متر100 سانتی متر100*105*105 سانتی متر
کیسه جامبوبگ قیر 250 کیلوگرمی100*55*55100 سانتی متر100*105*105 سانتی متر

نکته: متریک تن یا “MT” به معنای اندازه گیری بین المللی رایج برای جرم، معادل 2204.6 پوند یا 1.1 تن کوتاه است.

قیمت جامبو بگ قیر

در میان انواع بسته بندی مانند بشکه، فله و خط تولید جامبو بگ، جامبوبگ می تواند مقرون به صرفه ترین باشد. هزینه حمل و نقل فله گران است، هزینه های عملیاتی بالایی دارد و حمل و نقل با تقاضا متفاوت است. ممکن است ظروف را آلوده کند اما جامبو بگ ها و بشکه ها ظرف را آلوده نمی کنند. اگرچه بشکه های فولادی جدید به تجارت عمده ترجیح داده می‌شوند، اما همچنان در مقایسه با جامبو بگ‌ها گران‌تر هستند.

قیمت جامبو بگ قیر

 

چه بسته بندی قیر مناسب است؟

صنایع خاص قیر را در بسته بندی های مختلف به درخواست مشتری ارائه می دهد. هنگام خرید قیر، هزینه، تدارکات و محیط زیست را در نظر بگیرید. ما به طور کلی کیسه های جامبو را پیشنهاد می کنیم زیرا نسبت به بشکه های فولادی جدید و محموله های فله مقرون به صرفه تر هستند. صرف نظر از هزینه ها، کیسه های جامبو در حمل و نقل، ذخیره سازی راحت تر و سازگار با مقررات هستند.

ما بهترین جامبو بگ ها به موقع و بدون تاخیر به شما تحویل خواهیم داد.

 

فروش جامبو بگ قیر

 

جامبوبگ قیر ضد آب

پلی بگ با قیر پر شده است که دقیقاً تا دمای کمی بالاتر از نقطه نرم شدن و پایین تر از نقطه ذوب مواد پلاستیکی آستر کیسه خنک می شود و در یک کیسه پلی الفین مخصوص قرار می گیرد و برای سفت شدن و جامد شدن رها می شود. جابجایی آسان و حمل و نقل سرد و همچنین ضد آب بودن از ویژگی های این جامبوبگ است.

کیسه داخلی در یک لایه بیرونی 3 لایه بسیار محکم از کیسه های پلیمری ویژه قرار داده شده است. این کیسه ها سازگار با محیط زیست و حمل و نقل ایمن هستند، زیرا امکان حمل و نقل و نگهداری مقادیر زیادی قیر را برای مدت طولانی فراهم می کند و هزینه های انرژی را کاهش می دهد. پرهیز از هرگونه باقیمانده در بشکه یا گرمایش غیرضروری مانند ظروف حجیم. لایه بیرونی باز می شود و لاینر داخلی در طی فرآیند ذوب با استفاده از واحدهای ذوب با فناوری پیشرفته طراحی شده با ظرفیت 4 تن در ساعت با قیر ذوب می شود.

مرکز تولید جامبوبگ قیر

مرکز تولید جامبوبگ قیر

از دیگر ویژگی های تولید جامبوبگ قیر این است که از کاهش انتشار کربن به دلیل حمل و نقل طولانی قیر گرم شده در انواع بسته بندی های سرد اجتناب می شود، اما با کیسه، مزیت اضافی این است که هیچ گونه مواد زیست محیطی باقی نمانده و قیر فقط در زمان و مکان مورد نیاز ذوب می شود. همچنین کیسه ها در مقایسه با ذوب بشکه یا بیتوتاینرها حدود 8 درصد در مصرف انرژی صرفه جویی می کنند.

تولید بیگ بگ قیر یک سیستم انقلابی است که در حمل و نقل قیر کمک می کند. این یک جایگزین مقرون به صرفه برای بشکه های قیر است. مزایا نسبت به بشکه های فولادی:

 • به طور کلی زباله هایی که در بشکه ها باقی می مانند 3-4٪ است، در کیسه های پلی اتیلن هیچ زباله ای باقی نمی ماند.
 • بسته بندی محیط زیست را آلوده نمی کند، زیرا بشکه ها به سختی قابل بازیافت و فروش مجدد هستند، به خصوص برای پروژه هایی که قیر در فاصله ای دور از بندر در مکان های عمیق داخلی ذوب می شود.
 • این سیستم برای حمل و نقل و ذخیره سازی آسان است.
 • قیر در یک مکان مناسب تحویل و ذوب می شود.
 • هزینه نیروی کار کاهش می یابد.
 • به دلیل گرمایش کارآمدتر (فقط قیر گرم می شود و نه درام)، انتشار کربن کاهش می یابد.
 • با توجه به استفاده و ذوب قیر فقط در صورت نیاز، از مصرف انرژی ثابت برای گرم نگه داشتن قیر اجتناب می‌شود، که منجر به انتشار کربن کمتر می‌شود.
 • به دلیل حمل و نقل سرد محموله در سراسر جهان، صرفه جویی در انتشار کربن بیشتر در مقایسه با محموله های فله، که نیاز به گرمایش مداوم در طول سفرهای اقیانوسی دارد.

مشخصات و ظرفیت پلی بگ در اندازه های مختلف

40 کیلوگرم 300 کیلوگرم 1 تن
ظرفیت
مقدار پر کردن قیر (خالص) 40 کیلوگرم 300 کیلوگرم 1,000 کیلوگرم
مواد
جامبوبگ بیرونی پارچه PP پارچه PP
لاینر داخلی پلی اتیلن پلی اتیلن پلی اتیلن
کیسه داخلی پیک ذوب (لاینر) 125°C /257°F 137°C / 279°F 137°C / 279°F
ذخیره سازی زیر سقف 6-12 ماه 6-12 ماه 6-12 ماه
استفاده چندگانه از کیسه بیرونی خیر خیر خیر
بارگیری در کانتینر 20 فوتی
تعداد کیسه جامبوبگ 80 20
مقدار قیر – وزن خالص ≈  20.00 MT ≈  24.00 MT ≈  20.00 MT

 

سوالات متداول

قیر جامبو بگ قیمت؟

قیمت جامبو بگ قیر بر اساس قیمت روز پارچه استفاده شده متغیر است که برای اطلاع از قیمت روز می توانید با متخصصان کیسه الوند تماس بگیرید.

بسته بندی قیر جامبو بگ به چه صورت است؟

1. واحد خنک کننده و بسته بندی
واحد خنک کننده و بسته بندی (CPU) قیر را تا دمای بسته بندی خنک می کند. این فرآیند دمای پر شدن پایدار را تضمین می کند.
و برای پر کردن ایمن و مداوم کیسه قیر با قیر سنگفرش طراحی شده است.
یک سیستم کنترل الکترونیکی توزین دقیق و نظارت و ثبت کامل محصول و همچنین وزن هر کیسه را فراهم می کند.
2- کیسه قیر
این کیسه به عنوان یک ظرف خود تثبیت کننده ساخته شده از مواد پلاستیکی، متشکل از یک کیسه بیرونی چند لایه (پارچه قابل بازیافت قابل انعطاف) و یک آستر داخلی (پلی اتیلن با کاربرد خاص) طراحی شده است.
کیسه قیر می تواند بیش از 1000 کیلوگرم قیر سنگفرش را حمل کند. شکل و حجم آن برای حداکثر بارگذاری بهینه شده است.
کیسه را می توان با هر سیستم حمل و نقل رایج (کامیون، کانتینر استاندارد، راه آهن، کشتی) حمل کرد.
این کیسه در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می شود و برای هر آب و هوایی مناسب است. و تا 12 ماه قابل نگهداری است.

جامبوبگ قیر سرد

جامبوبگ قیر سرد قیمت؟

قیمت جامبو بگ قیر سرد بر اساس قیمت روز پارچه استفاده شده متغیر است که برای اطلاع از قیمت روز می توانید با متخصصان کیسه الوند تماس بگیرید.

جامبوبگ قیر ژله ای

کیسه الوند تولید کننده بزرگ جامبوبگ قیر برای تمامی دماها است.

جامبوبگ قیر چگونه کار میکند?

این کیسه به عنوان یک ظرف خود تثبیت کننده ساخته شده از مواد پلاستیکی، متشکل از یک کیسه بیرونی چند لایه (پارچه قابل بازیافت قابل انعطاف) و یک آستر داخلی (پلی اتیلن با کاربرد خاص) طراحی شده است.
کیسه قیر می تواند بیش از 1000 کیلوگرم قیر سنگفرش را حمل کند. شکل و حجم آن برای حداکثر بارگذاری بهینه شده است.
کیسه را می توان با هر سیستم حمل و نقل رایج (کامیون، کانتینر استاندارد، راه آهن، کشتی) حمل کرد.
این کیسه در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت می شود و برای هر آب و هوایی مناسب است. و تا 12 ماه قابل نگهداری است.

4 پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar گفته:

   درود و عرض ادب
   بله جامبوبگ قیر به سه صورت موجود می باشد.
   1. جامبوبگ تحمل حرارت تا 110 درجه سانتی گراد (جامبو و تجهیزات قابل حل)
   02. جامبوبگ تحمل حرارت تا 150 درجه سانتی گراد (جامبو و تجهیزات قابل حل)
   03. جامبوبگ تحمل حرارت تا 450 درجه سانتی گراد (جامبو و تجهیزات حتما باید بعد از سرد شدن قیر جدا شود و قابلیت حل شدن در قیر را ندارد)
   لطفا جهت سفارش هر مدل از کیسه جامبوبگ قیر با کارشناسان کیسه الوند تماس بگیرید. 09132237255

   پاسخ
  • admin-karavar
   admin-karavar گفته:

   درود و عرض ادب
   جامبوبگ قیر به کیسه‌های بزرگ یک تنی گفته می‌شود که قیر مایع داخل آنها ریخته می‌شود و پس از سرد شدن به محل مورد نظر منتقل و انبار می‌شود.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *