وبلاگ - آخرین اخبار
فروش گونی جامبوبگ

فروش گونی جامبوبگ و نکاتی برای کنترل حشرات هنگام استفاده

در زمان فروش گونی جامبوبگ انبوهی از بسته‌های محصول، که هر کدام تا ۲۰۰۰ کیلوگرم یا ۲ تن وزن دارند، که به طور مرتب در یک انبار آلوده به آفات چیده شده‌اند، وضعیتی معادل یک کابوس برای هر تولیدکننده است. به خصوص اگر با محصولات غذایی مانند شکر، آرد، آجیل و حبوبات و غیره سروکار دارید که طعمه دلچسبی برای حشرات و جوندگان هستند. در چنین حالتی، خسارت ناشی از آن ممکن است ترازنامه شرکت شما را در جهت اشتباه قرار دهد.

فهرست مطالب

انواع کیسه جامبوبگ

برای مشاهده انواع کیسه جامبوبگ به همراه لیست قیمت آنها بر روی لینک کلیک نمایید.

 

فروش گونی جامبوبگ جدید

مقابله با مشکل حشرات اجتناب ناپذیر است اگر شما یک مرکز ذخیره‌سازی در مقیاس بزرگ برای جابجایی کالاها، چه مواد غذایی و چه مواد غیر خوراکی دارید. حتی زمانی که از بسته بندی جامبوبگ مهر و موم شده مناسب برای نگهداری محصولات استفاده می‌کنید، آفات و حشرات ممکن است حمله کنند و باعث آسیب به محصولات و کیسه‌ها شوند. چگونه می‌توانید از به خطر کاهش کیفیت محصول خود جلوگیری کنید؟

فروش گونی جامبوبگ جدید

فروش گونی جامبوبگ عمده

بعد از فروش گونی به صورت عمده نگرانی ذخیره مواد غذایی و محصولات شروع می‌شود. در اینجا چند نکته تست شده برای کنترل هجوم حشرات هنگام استفاده از کیسه‌های جامبوبگ برای محصولات خود آورده شده است.

01. ذخیره‌سازی خود را برای پرورش حشرات پیشگیرانه کنید:

حشرات در مکان‌های تاریک و مرطوب رشد می‌کنند. آن‌ها ترجیح می‌دهند در هر شکافی بین کیسه‌های جامبوبگ انباشته لانه‌سازی کنند. بنابراین مطمئن شوید که محل نگهداری شما دقیقا روشن باشد (ترجیحا روشنایی نور آفتاب) و هیچ رطوبتی وجود نداشته باشد. علاوه بر این، کیسه‌های بزرگ تنی خود را به طور منظم در یک ردیف روی هم بچینید تا آفات فضای مناسبی برای پنهان شدن یا تولید مثل پیدا نکنند.

02. ذخیره‌سازی باز را در فضای باز رها نکنید:

کیسه‌های جامبوبگ که برای مدت طولانی در فضای باز رها می‌شوند، علاوه بر ایجاد مشکلات متعدد دیگر، حشرات را جذب می‌کنند. بنابراین، بهتر است برای نگهداری طولانی مدت محصول خود را به محیط خنک و خشک داخل انبار منتقل کنید.

03. جامبوبگ‌ها را با دقت روی هم قرار دهید:

اطمینان حاصل کنید که هیچ شانسی برای واژگون شدن کیسه‌ها و ایجاد یک جشن ناخواسته اما راحت برای حشرات در نشت بعدی وجود ندارد. برای جلوگیری از ریزش کیسه‌ها مشخصات کیسه جامبوبگ خود را با دقت انتخاب کنید تا دقیقا تا لبه کیسه‌ها پر باشند و روی هم لغزش ایجاد نکنند.

فروش گونی جامبوبگ عمده

04. کیسه‌های جامبوبگ را به دقت ببندید:

کیسه‌های جامبوبگ، پس از پر شدن، باید به طور ایمن گره خورده یا مهر و موم شوند تا محتویات به طور ایمن در داخل آن قرار گیرند.

05. آسترهای نایلونی می‌توانند از جوندگان جلوگیری کنند:

فروش گونی جامبوبگ غذایی می‌تواند به سفارش مشتری همراه با لایه نایلون است. اگر محصول شما به ویژه مورد علاقه آفات است، در نظر بگیرید که آسترهای  نایلونی را در کیسه‌های بیگ بگ نصب کنید. فروش گونی جامبوبگ ضد آب با اضافه کردن آسترهای نایلونی نیز امکان پذیر است.

06. افزودنی‌های شیمیایی موجود در جامبوها حشرات را دفع می‌کنند:

بسته به نوع محصول خود، می‌توانید با مشورت سازنده جامبو از چنین افزودنی‌هایی استفاده کنید. خط تولید کیسه جامبوبگ الوند در تمامی طول ساعات کاری خود آماده دادن مشاوره به شما کاربران می‌باشد.

07. از محصولات کنترل آفات استفاده کنید:

این می‌تواند یک جایگزین باشد، مشروط بر اینکه دسته محصول اجازه چنین برنامه‌هایی را بدهد. سمپاشی کل منطقه با محصولات کنترل آفات قبل از نگهداری محصولات خود در مرکز، خطر آفات را در آینده و در کیسه جامبوبگ از بین می‌برد.

اگر به دنبال خرید کیسه جامبوبگ 1 تنی قابل اعتماد برای نگهداری محصولات خود به شیوه‌ای ایمن و بهداشتی هستید، امروز برای پیشنهادات تخصصی با کیسه الوند تماس بگیرید!

فروش گونی جامبوبگ مواد غذایی

 

فروش گونی جامبوبگ ثابت در اصفهان

این که آیا قصد خرید گونی جامبوبگ محصولات غذایی یا خوراک دام دارید؟ حتما در زمان فروش گونی جامبوبگ برای مواد غذایی به اصلاحاتی مانند (درجه خوراک یا درجه غذایی کیسه جامبوبگ) برخورد کرده باشید که ندانید چیست؟ آنها در واقع راه حل‌های مختلف جامبوبگ هستند که برای اهداف متفاوتی طراحی شده اند. در این مقاله، ما در مورد تفاوت بین دو نوع کیسه جامبوبگ یک تنی صحبت خواهیم کرد تا انتخاب نوع ایده آل بیگ بگ برای شما آسان باشد.

فروش گونی جامبوبگ با درجه غذا یا درجه خوراک به چه معناست؟

معانی مربوط به مواد غذایی و محصولات با درجه خوراک، دامنه کاربرد آن‌ها را متمایز می‌کند.

فروش گونی جامبوبگ درجه غذایی: به محصولات غذایی اطلاق می‌شود که دارای گواهی «ایمن برای مصرف توسط انسان» هستند. این ممکن است شامل مواردی مانند برنج، گندم، غلات و حبوبات، آرد، نمک و شکر، ادویه‌جات ترشی‌جات و غیره باشد.

فروش گونی جامبوبگ محصولات با درجه خوراک: به تمام اقلام در نظر گرفته شده برای مصرف دام اطلاق می‌شود. مواد خوراکی مانند خوراک دام مبتنی بر غلات یا خوراک خشک حیوانات خانگی برای مصرف انسان ایمن نیستند. علاوه بر این، بر خلاف محصولات غذایی، این اقلام نیازی به کیسه‌هایی ندارند که دارای گواهی مصرف انسانی باشند.

ویژگی‌های کیسه‌های تولید شده در فروشگاه الوند

تولید و فروش کیسه جامبو بگ با قیمت ارزان در فروشگاه الوند دارای ویژگی‌های خاصی است که این خصوصیات را در بخش‌های بعدی توضیح خواهیم داد.

مواد خام

مقررات ایجاب می‌کند که کیسه‌های جامبوبگ درجه مواد غذایی از پلی پروپیلن ۱۰۰٪ بکر ساخته شوند تا فقط محدوده مجاز آلودگی نسبت به استفاده قبلی تضمین شود. از طرف دیگر، بیگ بگ‌های درجه غذایی چنین محدودیتی ندارند.

فروش گونی جامبوبگ

امکانات تولید

جامبوبگ‌ها برای رسیدگی به محصولات غذایی باید در مراکز بهداشتی و استریل شده تولید شوند که توسط مقامات نظارتی مانند سازمان غذا و دارو تایید شده است. برای کیسه‌های جامبوبگ درجه خوراک اجباری نیست که چنین گواهینامه‌هایی را داشته باشند.

هزینه

بیگ بگ‌های درجه غذایی قیمت بیشتری نسبت به کیسه‌های جامبوبگ درجه خوراک دارند، زیرا اولی در یک مرکز تایید شده «تمیز» تولید می‌شود، در حالی که دومی نیازی به رعایت چنین استانداردهای ایمنی ندارد.

انتخاب جامبوبگ مناسب

به منظور مطابقت با مقررات بهداشتی و ایمنی رسمی محلی، مهم است که اطمینان حاصل کنید که جامبوبگ مناسب را برای محصول خود انتخاب کرده اید. در حالی که خرید جامبوبگ پلی پروپلین استاندارد برای مواد با درجه خوراک نیازی به ویژگی خاصی ندارد اما یک کیسه جامبوبگ درجه مواد غذایی باید با دقت انتخاب شود. بنابراین، قبل از ثبت سفارش، نشان‌های گواهی تامین کننده کیسه‌های جامبوبگ خود را در نظر بگیرید.

برای خرید عمده کیسه جامبوبگ با مشاوران کیسه الوند تماس بگیرید…!

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *