وبلاگ - آخرین اخبار
قیمت گونی بزرگ یک تنی (کیسه جامبوبگ یا بیگ بگ)

قیمت گونی بزرگ یک تنی (کیسه جامبوبگ یا بیگ بگ) در سال 1403

در این نوشتار قصد داریم به معرفی جامبوبگ بپردازیم. در ادامه نیز در خصوص قیمت گونی بزرگ یک تنی (کیسه جامبوبگ یا بیگ بگ) صحبت خواهیم کرد. جامبوبگ که ممکن است آن را به نام بیگ بگ هم بشناسید جزء خانواده گونی‌ها محسوب می‌شود.

اما گونی‌ها به دلیل بافتی که دارند برای تحمل بار سنگین گزینه مناسبی نیستند. زیرا ممکن است دچار آسیب شوند و مواد را از داخل خود به بیرون بریزند. به همین جهت است که امروزه در صنعت بسته بندی از کیسه‌هایی به نام جامبوبگ استفاده می‌شود تا کالاهای حجیم در آن قرار داده شوند.

کیسه‌های جامبوبگ توانایی حمل بار از ۵۰۰ کیلوگرم تا ۲ تن را دارا هستند که بیشترین کمک در عدم آسیب به این کیسه‌ها در هنگام بلند کردن آن نوع تسمه بیگ بگی است که مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فهرست مطالب

انواع کیسه جامبوبگ

برای مشاهده انواع کیسه جامبوبگ به همراه لیست قیمت آنها بر روی لینک کلیک نمایید.

 

معرفی جامبو بگ

از این کیسه‌ها می‌توان برای حمل مواد پتروشیمی، کربنات کلسیم، گچ، حبوبات، سیمان، دانه‌های گیاهی، نمک، قیر، گوگرد و… استفاده کرد. (جامبوبگ قیر و جامبوبگ پتروشیمی در ایران تا کنون بیشترین استفاده را داشته‌اند.) کیسه‌های جامبوبگ معمولا از الیاف ضخیم و مقاوم ساخته شده اند که همین موضوع باعث دوام آن‌ها شده است. بهتر است بدانید که به کیسه‌های جامبوبگ‌ سیمان و مواد پودری لایه ضد گرد و غبار اضافه می‌شود.

قیمت گونی بزرگ تنی

این کیسه‌های جامبوبگ که در زمره کالاهای استراتژیک قرار دارند برای حمل مواد دارویی نیز به کار می‌روند. کیسه‌های بیگ بگ یا همان جامبوبگ‌ها انعطاف پذیری خوبی دارند. بعلاوه در مجاورت مواد غذایی و شیمیایی داخل خود واکنش شیمیایی نشان نخواهند داد.

فروشندگان به راحتی می‌توانند با استفاده از این کیسه‌ها محصولات خود را در حجم و ابعاد بزرگ به صورت واحد بسته بندی کنند. استفاده از کیسه‌های بیگ بگ نسبت به سایر گزینه‌ها هزینه کمتری دارد. بنابراین یک انتخاب به‌صرفه از نظر اقتصادی نیز به شمار می‌رود‌.

همین قیمت مناسب، کیسه‌های جامبوبگ را در نزد فروشندگان و تولیدکنندگان محبوب کرده است. برای خرید کیسه‌های جامبو بگ به شکل عمده و تک می‌توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

انواع مختلف جامبوبگ با توجه به وزن و کیفیت پارچه

قبل از پرداختن به قیمت جامبوبگ یک تنی در خصوص انواع این کیسه‌ها صحبت می‌کنیم‌. جامبوبگ‌ها ممکن است از نظر نوع پارچه‌ای که با آن تولید شده‌اند متفاوت از همدیگر باشند. پارچه جامبوبگ در واقع همان گونی‌های متری هستند که با آن‌ها کیسه را می‌دوزند.

نخ‌های به کار رفته در بافت کیسه‌ها ممکن است از جنس پلی پروپیلن باشد. ریز بافت بودن و هم‌چنین میزان ضخامت نخ تاثیر مستقیمی بر کیفیت نهایی کیسه دارد. با توجه به این که یک متر مربع از پارچه چند گرم وزن دارد، ضخامت کار سنجیده می‌شود. پارچه‌هایی که از آن‌ها برای تولید گونی استفاده می‌شود در وزن‌های مختلفی مثل ۲۰۰، ۱۸۰، ۱۷۵، ۱۵۰ و ۱۳۵ گرم هستند.

در واقع اگر متراژ و ابعاد چند جامبوبگ در کنار هم یکسان باشند، ممکن است ضخامت و دوام آن‌ها با توجه به گرم پارچه متفاوت باشد. البته صرف گرم بالای پارچه نشان دهنده کیفیت بالای کیسه نخواهد بود. عوامل دیگری هم در این راستا اثرگذار هستند. از دیگر عوامل قابل توجه و مهم، کیفیت نخ مورد استفاده برای دوخت است.

نخ‌هایی که در تولید بیگ بگ‌ها استفاده می‌شوند بهتر است که از خاصیت ضد اشعه بودن برخوردار باشند. ضد اشعه بودن نخ، آن را در برابر تابش نور خورشید مقاوم خواهد کرد. به همین جهت اگر بارهای داخل جامبو بگ در مقابل نور آفتاب قرار گیرند، پوسیده نمی‌شوند. اگر نخ‌ها دچار پوسیدگی شوند به احتمال زیاد حین تخلیه بار پاره شده و خسارت زیادی ممکن است به تولید کننده یا حامل وارد شود.

خرید جامبوبگ

مقاومت کیسه‌های بیگ بگ در برابر رطوبت

برخی از کالاهایی که حمل آن‌ها توسط کیسه‌های بیگ بگ صورت می‌گیرد احتیاج به مراقبت بیشتری دارند. برای مثال ممکن است که محصولات درون جامبوبگ در برابر رطوبت حساس باشند. در چنین شرایطی مسلم است که باید از کیسه‌های مقاوم در برابر رطوبت استفاده کرد‌.

در شرایط معمولی می‌توان از کیسه‌های جامبوبگ لمینت دار استفاده کرد. این کیسه‌ها تا حد قابل قبولی در برابر رطوبت های پایین مقاوم هستند. با این حال اگر شرایط جغرافیایی و موقعیت محیط به گونه‌ای باشد که رطوبت آن بیش از حد استاندارد است، باید کیسه‌ها مقاوم‌تر باشند.

در این شرایط علاوه بر اینکه لمینت داخلی درون کیسه‌ها به کار می‌رود، یک لایه نایلون اضافه هم قرار داده می‌شود. بنابراین با خیال راحت می‌توان از این نوع کیسه‌ها با بافت مقاومی که دارند در نقاط مرطوب استفاده کرد.

قیمت کیسه بزرگ تنی

 

مزیت های کیسه‌های بیگ بگ یا جامبوبگ‌ها

جامبو بگ‌ها یا کیسه‌های بیگ بگ مزایای زیادی دارند که بر محبوبیت آن‌ها افزوده است. با استفاده از این کیسه‌ها حمل و نقل مواد مختلف آسان‌تر خواهد بود. بعلاوه یکبار مصرف نیستند. در صورتی که آسیب نبینند می‌توان به صورت متعدد و برای چندین بار آن‌ها را مورد استفاده قرار داد. بسته بندی کیسه‌های جامبوبگ به آسانی امکان پذیر است. به همین جهت نیازی به صرف زمان فراوان به این منظور نیست.

با این مزایا در وقت خود هم می‌توانید صرفه جویی کنید. وقتی که با استفاده از جامبوبگ محصولات خود را بسته بندی می‌کنید، به دلیل یک شکل بودن بسته بندی فضای کمتری از انبارتان اشغال خواهد شد.

از طرف دیگر به راحتی می‌توانید محصولات و مواد مختلف را در کنار همدیگر نگهداری نمایید. کیسه‌های بیگ بگ از مقاومت خوبی در برابر نور مضر خورشید و گرد و خاک برخوردار هستند. هم‌چنین محصولات داخل جامبوبگ در برابر رطوبت نیز حفاظت می‌شوند.

حمل و نقل کیسه‌های جامبوبگ آسان است و با استفاده از لیفتراک یا جرثقیل انجام می‌شود. به دلیل وزن بالای محصولات داخل کیسه‌ها، کارگران توانایی جا به جا کردن آن‌ها را ندارند. در قسمت بعدی به بررسی قیمت جامبوبگ یک ‌تنی می‌پردازیم.

نرخ قیمت جامبوبگ یک تنی

نرخ قیمت گونی بزرگ یک تنی (کیسه جامبوبگ یا بیگ بگ)

نرخ قیمت جامبوبگ یک تنی ثابت نیست. جامبوبگ‌ها نیز مثل سایر محصولات طبق نوسانات بازار قیمت‌های متغیری دارند. از طرف دیگر فاکتورهای مختلفی در تعیین قیمت جامبوبگ‌ها موثر هستند. این کیسه‌ها در انواع مختلفی تولید می‌شوند. که کیسه الوند یکی از بزرگترین تولید کنندگان گونی جامبوبگ در ایران است.

ماده اولیه آن‌ها نیز پلی پروپیلن است که با توجه به نوع کاربری محصول قیمت کیسه‌ها متفاوت است. برای خرید جامبوبگ ابتدا باید نوع محصولاتی که می‌خواهید با استفاده از آن‌ها حمل کنید را مشخص کنید. پس از انتخاب نوع محصولات، ابعاد و حجم آن‌ها را نیز در نظر بگیرید.
با توجه به نوع محصول ممکن است احتیاج به کیسه‌های سنگین وزن‌تر یا مقاوم‌تر داشته باشید.

قیمت گونی بزرگ یک تنی یا کیسه جامبوبگ یا بیگ بگ
پس از اینکه مشخصات فوق الذکر را مشخص کردید می‌توانید برای ثبت سفارش اقدام نمایید. اگر برای اطلاع از لیست قیمت جامبوبگ یک تنی احتیاج به راهنمایی بیشتر دارید می‌توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید. جدیدترین محصولات با قیمت مناسب و کیفیت بالا توسط تیم ما آماده ارائه به شما هستند. بنابراین دیگر نگران کیفیت کیسه‌های حمل محصولات و تولیدات خود در حجم وسیع نباشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *