وبلاگ - آخرین اخبار
لیست قیمت جامبوبگ

لیست قیمت جامبوبگ و انواع آن

در این مقاله به معرفی جامبوبگ و کارایی آن می‌پردازیم. هم‌چنین اطلاعات مربوط به لیست قیمت جامبوبگ را در اختیارتان خواهیم گذاشت. جامبوبگ یا بیگ بگ در واقع کیسه‌های بزرگی هستند که از آن‌ها در بسته بندی برای حمل مواد مختلف استفاده می‌شود. معمولا جامبوبگ‌ها از جنس پروپیلن هستند. ممکن است این گونی‌ها را به نام گونی‌های پروپیلن نیز در بازار مشاهده کنید.

حجم باری که توسط جامبوبگ‌ها می‌توان حمل کرد حدودا مابین ۵۰۰ الی ۲۵۰۰ کیلوگرم است. این کیسه‌ها برای حمل و نقل موادی که حالت جامد و خشک دارند انتخاب بسیار مناسبی هستند. معمولا دانه‌ها، کلوخه‌ها و..‌. را به راحتی می‌توان با این کیسه‌ها جا به جا کرد‌.

فهرست مطالب

انواع کیسه جامبوبگ

برای مشاهده انواع کیسه جامبوبگ به همراه لیست قیمت آنها بر روی لینک کلیک نمایید.

 

برای حمل بیگ بگ از وسیله‌ای به نام لیفتراک استفاده می‌شود که در کارخانه‌ها و انبارها به وفور کارایی دارد. ظاهر جامبوبگ‌ها به شکلی است که در قسمت بالایی آن‌ها غالبا ۲ یا ۴ دسته قرار دارد. این دسته‌ها برای جا به جا شدن کیسه توسط دستگاه لیفتراک مورد استفاده قرار می‌گیرند.

استفاده از کیسه‌های بیگ بگ در سراسر جهان رونق زیادی دارد. طبق آمارها سالانه بیشتر از ۵۰۰ میلیون تن مواد در سطح دنیا به کمک کیسه‌های جامبوبگ نقل و انتقال داده می‌شوند. جامبوبگ‌ها به دلیل انعطاف پذیری بالای جنس پارچه خود، بهترین وسیله برای حمل و نقل مواد هستند. انواع گوناگون بسته بندی جامبوبگ در نهایت ایمنی کار حمل و نقل مواد مختلف را تسهیل می‌کنند.

لیست قیمت جامبوبگ

کاربردهای بیگ بگ یا جامبوبگ

قبل از دریافت لیست قیمت جامبوبگ از تولید کننده کیسه بیگ بگ بهتر است با کاربردهای این محصول آشنا شویم. در کارخانه‌های پتروشیمی و… برای جا به جا کردن بسته بندی‌های دوده‌های صنعتی سیاه از کیسه‌های جامبوبگ پتروشیمی استفاده می‌شود. در نهایت نیز این کیسه‌ها توسط لیفتراک به محل مورد نظر منتقل می‌شوند.

علاوه بر موارد مذکور این کیسه‌ها در حمل مواد غذایی، اقلام دارویی، سیمان، کود، مواد معدنی و… به کار می‌روند. بهتر است در این بخش بدانید که جامبوبگ‌های سیمان و مواد پودری دارای لایه ضد گرد و غبار هستند. در خارج از فضای کارخانه کیسه‌های جامبوبگ را به تعداد ۵ عددی یا ۱۰ عددی در کامیون بارگیری می‌کنند. جهت ادامه حمل و نقل، سطح کار را با تسمه جامبوبگ و کاورهای پلی اتیلن بسته بندی می‌نمایند.

جامبوبگ‌ها به دو شکل با قیف تخلیه و ته صاف یا ته بسته موجود هستند. جامبوبگ‌هایی که قیف تخلیه دارند چندین بار می‌توان از آن‌ها استفاده کرد. البته این کار به شرطی میسر است که نکات ایمنی و هم‌چنین موارد بهداشتی لازم رعایت شوند.

خرید جامبوبگ

معمولا قیمت گونی بزرگ یک تنی، در لیست قیمت جامبوبگ بیشتر از نوع ته بسته است. مزیت استفاده از جامبوبگ‌های قیف دار علاوه بر متعدد بودن دفعات استفاده، محافظت بالای آن‌ها از محتویات داخل کیسه است. جامبوبگ‌هایی که ته صاف یا ته بسته هستند، در غالب اوقات یکبار مصرف می‌باشند. زیرا اگر محتویات درون کیسه به صورت فله باشند، برای تخلیه ته بسته را پاره می‌کنند.

جامبوبگ‌ها در انواع ۲ بند، ۴ بند، ۸ بند، دسته غلافی، اسلینگ بگ، پالتی، یک دسته کلاهکی، دو دسته کلاهکی و U شکل تولید و عرضه می‌شوند. جامبوبگ‌ها دارای ضریب‌های ایمنی متفاوتی از همدیگر هستند. ضریب ایمنی در یکبار مصرف بودن یا چندبار مصرف بودن کیسه اثرگذار است.

خرید جامبوبگ

مزایای استفاده از جامبوبگ (بیگ بگ)

استفاده از بیگ بگ یا جامبوبگ مزیت‌های مختلفی دارد. مهم‌ترین نکته این است که تا حد بالایی در صرف زمان و هزینه‌های ناشی از حمل بار صرفه جویی می‌شود. مواد خاص شیمیایی که ممکن است اشتعال پذیر هم باشند نیاز به بستری امن برای حمل و نقل دارند. کیسه‌های جامبوبگ امنیت بالایی برای حمل این محصولات حساس دارند. کیسه‌های جامبوبگ را می‌توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود به شکل سفارشی تهیه نمایید. یکی از علل تنوع این کیسه‌ها در بازار نیز همین قابلیت سفارشی سازی آن‌ها مطابق با خواست و سلیقه مشتری است. کیسه‌های جامبوبگ از عوامل مهم و تاثیرگذار در تحولات صنعت ترانزیت کالا هستند.

مزایای استفاده از جامبوبگ (بیگ بگ)

کاربرد جامبوبگ

پیش بینی می‌شود که با توجه به کارایی بالای این کیسه‌ها، در آینده شاهد این خواهیم بود که بیگ‌ بگ‌ها سهم بزرگتری را در بازار از آن خود کنند. کیسه‌های جامبوبگ مزیت‌های دیگری هم دارند. این کیسه‌ها بسیار سبک هستند و از انعطاف پذیری بالایی برخوردارند. به راحتی توسط لیفتراک و جرثقیل حمل می‌شوند. هم‌چنین در برابر عوامل بیرونی مثل رطوبت مقاومت خوبی دارند. به کمک آن‌ها هزینه‌های بسته بندی محصولات کاهش می‌یابد. بعلاوه در فضای ذخیره سازی انبار نیز به کمک این کیسه‌ها تا حد زیادی صرفه جویی خواهد شد. زیرا کیسه‌های مواد به شکل نظم یافته ای کنار همدیگر قرار می‌گیرند.

یکی از مزیت‌های این کیسه‌ها که توجه طرفداران محیط زیست را جلب کرده، قابل بازیافت بودن آن‌ها است. اگر نگاهی به لیست قیمت جامبوبگ بیندازید، متوجه اقتصادی بودن مصرف این کیسه‌ها خواهید شد.

جنس جامبوبگ

کیسه‌های بیگ بگ را توسط موادی تولید می‌کنند که از قابلیت تحمل بار بالایی برخوردار باشند. جنس کیسه‌های جامبوبگ از پارچه‌های پلی پروپیلن می‌باشد که دارای مقاومت بالایی است. یکی از چیزهایی که باعث بالا رفتن کیفیت عملکرد کیسه‌های جامبوبگ می‌شود، نخ استفاده شده برای دوخت کیسه است. نخ‌هایی که کیفیت بالایی دارند ضد اشعه هستند. این نخ‌ها در برابر تابش مستقیم اشعه مضر خورشید دچار پوسیدگی نخواهند شد.

کیفیت پارچه‌های مصرفی در دوخت جامبوبگ‌ها با توجه به گرم آن‌ها بر متر مربع تعیین می‌شود. در واقع دو کیسه جامبوبگ که ابعاد آن‌ها یکسان است اما تفاوت وزنی دارند، کیفیت پارچه‌های آن‌ها با همدیگر تفاوت دارد. در این حالت کیسه‌ای با کیفیت تر است که وزن گرمی آن بیشتر باشد. جامبوبگ‌ها به این دلیل که برای دوخت آن‌ها از پارچه‌های لمینت دار استفاده شده، در برابر رطوبت‌های پایین مقاوم هستند. برای تحمل رطوبت‌های بیشتر در دوخت این کیسه‌ها علاوه بر لمینت، از یک لایه نایلون نیز در درون کار استفاده می‌کنند‌.

جنس جامبوبگ

لیست قیمت جامبوبگ

در این قسمت به عوامل تاثیر گذار بر روی لیست قیمت جامبوبگ می‌پردازیم. مسلما نمی‌توان یک نرخ ثابت را در لیست قیمت جامبوبگ تعیین کرد. قیمت جامبوبگ‌ها نیز مثل سایر اقلام تابع نوسانات قیمت دلار و ارز و قیمت مواد اولیه است. البته فاکتورهای دیگری هم در این خصوص موثر هستند. جنس کیسه، وزن، ابعاد و مقاومت آن همگی از عوامل تعیین کننده قیمت جامبوبگ هستند. با توجه به نوع کاربرد کیسه، قیمت آن هم ممکن است متفاوت باشد‌.

برای خرید کیسه جامبوبگ نوع مصرف را مشخص کنید تا کیسه‌ای متناسب با شرایط خود را تهیه نمایید. برای اطلاعات دقیق تر راجع به لیست قیمت جامبوبگ با کارشناسان فروش مجموعه ما در ارتباط باشید.

کلام پایانی

جامبوبگ‌ها در صنعت حمل و نقل تحولات شگرفی ایجاد کرده اند. برای اطلاع از آخرین لیست قیمت جامبوبگ و همچنین تعیین مشخصات کیسه جامبوبگ خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *