وبلاگ - آخرین اخبار
تولیدی جامبوبگ

مرکز تولیدی جامبوبگ درجه یک در اندازه‌های مختلف

کیسه جامبوبگ که از آن با نام‌های کیسه فله بر، بالک بگ و بیگ بگ هم یاد می‌شود، کیسه‌ای با اندازه بزرگ است که کاربردهای گوناگونی دارد. مراکز تولیدی جامبوبگ انواع مختلفی از این کیسه‌ها را در اختیار مشتریان قرار می‌دهند و بازار خرید و فروش کیسه‌های فله بر بسیار پررونق است. از جمله مهمترین کاربردهای کیسه جامبوبگ می‌توان به حمل و ذخیره سازی مواد دارویی، محصولات کشاورزی و پتروشیمی، انواع مختلف مواد شیمیایی و … اشاره کرد.

یکی از معتبرترین مراکز تولیدی جامبوبگ در کشور، فروشگاه اینترنتی کیسه الوند است. از طریق این مرکز می‌توانید برای خرید انواع مختلف کیسه‌های جامبوبگ اقدام نمایید و این کیسه‌ها را مناسب با نیاز خود سفارش دهید.

در ادامه و در این مقاله درباره مراکز تولیدی جامبوبگ، انواع کیسه جامبوبگ، مزایای این کیسه‌ها و قیمت کیسه فله بر صحبت خواهد شد.

فهرست مطالب

انواع کیسه جامبوبگ

برای مشاهده انواع کیسه جامبوبگ به همراه لیست قیمت آنها بر روی لینک کلیک نمایید.

 

آشنایی با کیسه جامبوبگ و مهمترین خصوصیات آن

کیسه جامبوبگ، کیسه‌های با اندازه بزرگ است که برای ذخیره سازی و حمل و نقل مواد مختلف کاربرد دارد. بسته به سایزشان، کیسه‌های جامبوبگ می‌توانند بین 500 تا 2000 کیلوگرم از هر ماده‌ای را در خود جای دهند. در گذشته کیسه جامبوبگ از مواد پلی پروپیلنی تولید می‌شدند. امروزه اما کیسه‌های جامبو با استفاده از پارچه‌های لمینت دار که در بافت داخلی خود دارای لایه نایلونی هستند، تولید می‌شوند و در نتیجه کیفیت و طول عمر بالاتری دارند. وزن سبک، قیمت مناسب و کارایی بالا از جمله دیگر خصوصیات مثبت کیسه‌های فله بر به حساب می‌آید.

آشنایی با کیسه جامبوبگ و مهمترین خصوصیات آن

انواع مختلف کیسه جامبوبگ از نظر شکل ظاهری

از نظر شکل ظاهری، کیسه جامبوبگ به چهار دسته تقسیم می‌شود که عبارتند از:
جامبوبگ بالا باز: این کیسه‌ها به شکل مکعب مستطیل تولید می‌شوند. جنس این کیسه‌ها از پلاستیک بوده و قسمت رویه‌ی آن‌ها کاملا باز می‌باشد. اصولا این دسته از کیسه‌های فله بر برای جابجایی موادی که آب و گرد و غبار تاثیری بر روی آن‌ها ندارد، به کار گرفته می‌شوند.

  • کیسه جامبوبگ لیفه‌ای: این دسته از کیسه‌های جامبوبگ در قسمت بالایی خود دارای یک پارچه اضافی می‌باشند که می‌توان با استفاده از آن، راه بالایی کیسه فله بر را کاملا بست یا باز کرد. بالک بگ‌های لیفه‌ای در مواردی که پوشش کامل برای حمل و نقل مواد لازم است به کار گرفته می‌شوند.
  • کیسه‌های جامبوبگ آستردار: این کیسه‌ها از نوع جامبوبگ‌های روباز هستند. مزیتی که این کیسه‌ها نسبت به جامبوبگ‌های بالا باز دارند، آسترهای داخلی محکم‌تر و باکیفیت‌تر آن‌ها است. در نتیجه از کیسه جامبوبگ آستردار برای جابجایی مواد نسبتا سنگین استفاده می‌شود.
  • کیسه جامبوبگ قیف دار: این دسته از کیسه‌های جامبوبگ به کیسه‌های آستردار شباهت دارند اما در دهانه‌ی خود دارای قسمتی شبیه قیف هستند و برای صنایعی که مواد باید به سرعت به داخل کیسه انتقال پیدا کنند، به کار گرفته می‌شوند.

انواع مختلف کیسه جامبوبگ از نظر شکل ظاهری

مزیت‌های استفاده از کیسه جامبوبگ

استفاده از کیسه جامبوبگ در صنایع مختلف به دلیل مزایای زیادی که دارد، بسیار رایج است. این کیسه‌ها امکان جابجایی و نگهداری مواد مختلف را ساده می‌کنند. به علاوه مقاومت بالا در برابر رطوبت یکی دیگر از مهمترین مزایای آن‌ها به شمار می‌آید.

کیسه تولیدی جامبوبگ الوند در سایزهای بزرگ تولید شده و امکان دسته بندی و نگهداری مواد با حجم بالا را فراهم می‌کند. به علاوه این کیسه‌ها به شکلی هستند که می‌توان چندین بار از آن‌ها استفاده کرد. همچنین ریزش و افت بار در کیسه‌های جامبوبگ وجود ندارد. به علاوه این کیسه‌ها از قیمت مناسب‌تری نسبت به دیگر کیسه‌ها و تجهیزات حمل و نقل برخوردار هستند. همچنین کیسه‌های جامبوبگ فضای بسیار کمی را اشغال می‌کنند.

مزیت‌های استفاده از کیسه جامبوبگ

کاربردهای جامبوبگ در صنایع مختلف

در صنایع متعددی از تولیدات، تولیدی جامبوبگ الوند استفاده می‌شود. این کیسه‌ها در صنایع ساختمانی و برای جابجایی سیمان، ماسه و شن در حجم زیاد به کار گرفته می‌شوند. همچنین در صنایع غذایی و برای جابجایی و یا نگهداری آرد و شکر نیز بیگ بگ کاربرد فراوانی دارد. برای نگهداری و حمل و نقل محصولات پتروشیمی و شیمیایی مثل قیر هم از کیسه جامبوبگ آستردار استفاده می‌شود.

در حوزه کشاورزی و دامداری نیز کیسه جامبوبگ برای بسته بندی و نگهداری خوراک دامی مثل جو، گندم، یونجه به کار گرفته می‌شود. به علاوه برای جابجایی کود دامی و کود شیمیایی نیز از بیگ بگ استفاده می‌شود. لازم به ذکر است که برای حمل و نقل فلزات پودری شکل و مواد معدنی نیز جامبوبگ بهترین گزینه به حساب می‌آید. همچنین برای حمل و نقل کاغذ، خرده چوب و … هم از کیسه جامبوبگ استفاده می‌کنند.

کاربردهای جامبوبگ در صنایع مختلف

قیمت انواع کیسه جامبوبگ در بازار داخلی

به صورت کلی، پارامترهای مختلفی در تعیین قیمت کیسه جامبوبگ در بازار داخلی نقش دارند و بدون در نظر گرفتن این عوامل نمی‌توان اطلاعات دقیقی درباره قیمت این کیسه‌ها ارائه کرد. یکی از مهمترین پارامترها در تعیین قیمت کیسه جامبوبگ نوع الیاف استفاده شده در تولیدی جامبوبگ و کیفیت کیسه است. به علاوه نوع کیسه و حجم آن هم از جمله دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت کیسه جامبوبگ به حساب می‌آیند. در بین 4 نوع جامبوبگ که در قسمت‌های قبل به آن اشاره شد، ارزان‌ترین قیمت مربوط به کیسه جامبوبگ بالا باز است.

علاوه بر این، پارامترهای دیگری مانند برند تولید کننده کیسه فله بر، شیوه عرضه کیسه، تعداد کیسه جامبوبگ خریداری شده و چندین و چند پارامتر دیگر در تعیین قیمت این کیسه‌ها نقشی کلیدی را بازی می‌کنند. همچنین نوسانات موجود در بازار داخلی نیز بر روی قیمت این کیسه‌ها تاثیر گذار می‌باشد.

از طریق شماره تلفن‌های موجود در این سایت می‌توانید با مشاورین ما ارتباط گرفته و اطلاعات کامل‌تری درباره قیمت روز کیسه جامبوبگ به دست بیاورید.

تولیدی جامبوبگ

جمع بندی

در این مقاله درباره مراکز تولیدی جامبوبگ، انواع کیسه جامبو، قیمت و خصوصیات و مزایای آن صحبت شد. کیسه جامبوبگ که با نام‌های کیسه فله بر، بیگ بگ و بالک بگ هم شناخته می‌شود، از جمله کیسه‌های بزرگ پلاستیکی است که برای جابجایی مواد مختلف به کار گرفته می‌شود.

قیمت مناسب، وزن سبک، طول عمر بالا در کنار کاربرد بسیار زیاد از جمله مهمترین مزایای کیسه جامبوبگ به حساب می‌آیند. لازم به ذکر است که بسته به حجم‌شان، این کیسه‌ها می‌توانند بین 500 تا 2000 کیلوگرم از هر ماده را در خود جای دهند. کیسه‌های فله بر به چهار دسته کلی تقسیم بندی می‌شوند که این چهار دسته عبارتند از: جامبوبگ بالا باز، جامبوبگ لیفه‌ای، جامبوبگ قیف دار و جامبوبگ آستردار.

تولیدی جامبوبگ کیسه الوند یکی از معتبرترین مراکز تولیدی جامبوبگ به حساب می‌آید و از طریق این مرکز می‌توانید برای خرید این دسته از کیسه‌های فله بر به صورت عمده و جزئی و با قیمت مناسب اقدام نمایید. برای دریافت لیست قیمت جامبوبگ با کارشناسان کارخانه تولید کیسه جامبوبگ الوند تماس حاصل نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *